Banner
Banner
Flash

Aktualności - 15 LAT (2020-01-07)

Dokładnie 15 lat temu założyłem swój biznes. Młody, zdolny, skromny człowiek o dużym sercu. Pochodzę z małej a zarazem pięknej i malowniczej miejscowości jaką jest Wolsztyn. To właśnie tu  stworzyłem własną markę, Martinus z łaciny...Marcin.

 

Jestem miłośnikiem lasów i jezior, stąd miłość do Warmii i Mazur, gdzie bardzo często wypoczywam oraz rozwijam swoje skrzydła.

 

Nie tylko Martinus nabrał rozpędu, po roku prowadzenia działalności gospodarczej, uzyskując kwalifikacje i legitymacje postanowiłem stworzyć oddzielną praktykę Biegłego, tworząc kolejną markę własną BIEGŁY KOSICKI.

 

Przez wiele lat szlifując swój fach, inwestując w siebie i rozwój osobisty, podnosząc kwalifikacje, stałem się rzemieślnikiem, zbudowałem firmę, która stała się rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale i za granicami kraju.

 

Jak w każdym biznesie, były sukcesy i niepowodzenia. To właśnie trudne chwile nauczyły mnie jak nabrać sił, jak stanąć na nogi i zaczerpnąć wiatru w żagle. Wzloty i upadki wyznaczały kolejne kierunki, rozwijały możliwości. Zrozumiałem, że gdy coś odchodzi ustępuje miejsca na coś nowego, świeżego, lepszego a przede wszystkim tworzy przestrzeń dla kogoś innego.

 

Zawsze starałem się postępować zgodnie z tym co czuję, nigdy nie upodobniałem się do nikogo, za każdym razem wybierałem własne ścieżki.

 

Po 15 latach prowadząc własny biznes stwierdzam, że:

 

"Sukces nie jest mierzony przez pozycję, którą ktoś osiągnął w życiu, ale raczej przez przeciwności, które pokonuje próbując odnieść sukces".

 

Marcin Kosicki


Fotka
Kreacja: WolsztynPlanet.com